O nas

O nas

COPYLAND jest firmą handlowo – usługową, więc naszym klientom oferujemy mozliwość kompleksowej obsługi. Ze względu na różnorodność oferowanego sprzętu i różny zasób cenowy, jesteśmy w stanie wyposażyć w sprzęt każde biuro. Szczególnie teraz, po nawiązaniu wspołpracy z firmą SAMSUNG, oferujemy doskonałą jakość wydruków, kopii i skanów dokumentów za przyzwoitą, nie wygórowaną cenę. Tym szczególnie wymagającym – polecamy rozliczenia od wykonanych kopii/wydruków/skanów. Niewielkim kosztem przejmujecie pełną kontrolę nad wydatkami przeznaczonymi na tworzenie dokumentów.

Historia COPYLAND

COPYLAND sp. z o.o. został powołany do życia w październiku 1990 roku ale działalność swoją rozpoczął 1 kwietnia 1991 r. Nie był to jednak Prima Aprilis, bo istniejemy nieprzerwanie do dzisiaj!!!
Od samego początku zajmujemy się kserokopiarkami – na początku była to MINOLTA (jeszcze przed połączeniem z koncernem KONICA) która obecnie znana jest jako Konica Minolta. Potem zdecydowaliśmy się zmienić markę nie zmieniając producenta sprzętu, gdyż precyzja i jakość wykonania maszyn przez ten koncern jest doskonała. Jak to możliwe: DEVELOP połączył się z MINOLTĄ!!! Od tego momentu urządzenia z czerwonym logo stały się naszym sztandarowym produktem.  Potem
     Wiele się zmieniło. Zmieniały się rządy, podatki a Copyland nadal rozprowadzał w Polsce kopiarki DEVELOP. Przez wiele lat staraliśmy się doprowadzić formę naszej działalności do ideału, zarówno pod względem obsługi handlowej klienta jak i jego zadowolenia z naszego serwisu. Dzięki niskiej rotacji zatrudnienia jesteśmy pewni, że nasi przedstawiciele wiedzą co mówią i wiedzą co robią. Dlatego współpracuje z nami kilkaset firm w całej Polsce.
     Zarówno nasi handlowcy jak i mechanicy serwisu systematycznie odbywają szkolenia bezpośrednio w ośrodkach szkoleniowych producentów, aby jakość naszych usług była jak najwyższa.
     Ocenić to możecie Państwo sami decydując się na zakup urządzeń oferowanych przez nasz dział handlowy, lub na powierzenie opieki nad posiadanymi kopiarkami naszemu serwisowi. W chwili obecnej serwisujemy urządzenia KONICAMINOLTA, DEVELOP, DOCUJET, OLYMPIA, OMEGA i wiele innych.
Nad tym wszystkim czuwa Zarząd przedsiębiorstwa COPYLAND Spółka z o.o.
Teraz krótki rys historyczny i nasze osiągnięcia chronologicznie od momentu powstania COPYLAND: