Znów skończył się toner ?              

Znowu drukarka popsuta ?

Na pewno trzeba to wydrukować ?

Ile to wszystko kosztuje ?

Czy można zmniejszyć koszty pracy biura ?

Jeżeli zadaliście sobie kiedyś jedno z powyższych pytań oznacza to, że nikt nie panuje nad procesem powstawania kopii i wydruków w firmie. Brakuje lub jest nieefektywny sposób zarządzania wolumenem wydruków. Wiąże się to w sposób nierozerwalny z kosztami produkcji dokumentów, często niepotrzebnych lub niewłaściwych. Różnorodność dostawców materiałów eksploatacyjnych, różnorodność firm serwisowych obsługujących maszyny biurowe i nieefektywne wykorzystanie urządzeń kopiujących i drukujących prowadzi do zwiększenia nakładów finansowych na ich pokrycie a co za tym idzie zmniejszenie zysków przedsiębiorstwa. Szczególnie teraz, w dobie kryzysu, kiedy każdy próbuje ograniczać koszty chroniąc własną firmę przed upadłością lub bankructwem efektywne zarządzanie procesami druku, właściwe wykorzystanie i ujednolicenie sprzętu pozwoli w szybkim czasie ograniczyć koszty z tym związane nawet do

40%

Dzięki objęciu posiadanych urządzeń nadzorem, za pośrednictwem systemu OPS,  możemy Państwu ułatwić zarządzanie sprzętem który już posiadacie i pokażemy gdzie giną pieniądze które można będzie przeznaczyć na rozwój firmy. OPS czyli Optimized Print Services   zautomatyzuje proces wzywania serwisu, zamawiania materiałów eksploatacyjnych oraz w specjalnych raportach pokaże w jakim stopniu urzadzenia są wykorzystywane. Gdzie pojawiają się problemy. Gdzie korzystanie z wyeksploatowanej maszyny jest nieopłacalne.

Zadzwoń już dzisiaj – umówimy się na krótką, 15 minutową prezentację systemu.
Jesli nie jesteś jeszcze przekonany zapoznaj się z krótką ulotką przedstawiającą naważniejsze funkcje systemu OPS

Nie wydawaj „GÓRY” pieniędzy!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu usługę dzierżawy urządzeń drukujących, kopiujących i wielofunkcyjnych.

Polega ona na wykorzystywaniu i eksploatowaniu urządzeń należących do COPYLAND w zamian za regularne, comiesięczne wnoszenie opłat czynszu dzierżawnego oraz za wykonane kopie, wydruki lub skany.

Zalety takiej usługi są następujące:

 • Stała, niska opłata za wykonane kopie/wydruki lub skany, zależna od modelu i stopnia miesięcznego obciążenia urządzenia
 • Stała, niska opłata czynszu dzierżawnego
 • Brak jakichkolwiek innych opłat związanych z eksploatacją urządzeń
 • Priorytet w dostępie do materiałów eksploatacyjnych, podzespołów i części zamiennych
 • Szybsza obsługa serwisowa – krótszy czas reakcji serwisu i czas naprawy w porównaniu z tradycyjnym klientem
 • Bezpłatne dostarczanie tonerów i innych materiałów eksploatacyjnych
 • 100% gwarancji na wszystkie elementy w urządzeniu (nawet w okresie pogwarancyjnym)
 • Materiały i podzespoły eksploatacyjne i część zamienne zawsze najwyższej jakości
 • Łatwość planowania kosztów związanych z eksploatacją urządzeń – mniej wykonanych kopii/wydruków = niższa opłata miesięczna.
 • Ogólny koszt eksploatacji niższy niż przy zakupie urządzeń i klasycznej eksploatacji
 • Jeżeli w Waszej firmie nie ma urządzeń kopiujących, drukujących lub wielofunkcyjnych, są one stare lub mocno wyeksploatowane, albo ich naprawa jest nieopłacalna – to ta usługa jest właśnie dla Was.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami, lub napisz.
Odpowiemy na każde pytanie.